Logo
Sepetim
Sepetim
Sepetiniz Boş
Ana Sayfa Bebek Taşıma Üniteleri Ana Kucağı ve Oto Koltuğu (9-36 kg) Kiddy Comfort Pro Oto Koltuğu 9 ay - 12 yaş / 9-36kg

Kiddy Comfort Pro Oto Koltuğu 9 ay - 12 yaş / 9-36kg

Resmi Büyüt

Kiddy Comfort Pro Oto Koltuğu 9 ay - 12 yaş / 9-36kg

Stok Kodu:

41 440 CP E77

Marka: Kiddy

 

  • Satış Fiyatı :

    649,00 TL

 

Stok Durumu

Tükendi  Stoğa Girdiğinde Haber Ver.

 
  • Ürün Bilgisi
  • Taksit Seç..
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Önerileriniz

Ürün Detayları

Kiddy Comfort Pro Oto Koltuğu 9 ay - 12 yaş / 9-36kg

Özellikler:
          Konforlu baş koruyucu yanlıklar:  Başın yana düşmesini ve görüş alanının kısıtlanmasını engeller
          Yüksek standartlı strafor tabaka: Baş ve omuz bölümünde bulunan darbe emici strafor tabaka en iyi yan korumayı garanti eder
          Test edilmiş orijinal destek yastığı: Olası çarpma durumunda boyun omurgası zedelenmelerine karşı yüksek koruma sağlar.
          Katlanabilir destek yastıkları: Maksimum destek ve rahat oturma duygusu için.
          Uzatılıp kısaltılabilen ve yüksekliği ayarlanabilir ayak koyma yeri: Çok konforlu, kaymayı engeller. Anti-Submarining etkisi
          Ekstra yumuşak ve otomatik olarak vücut ısısını dengeleyen termal kumaş- Hava geçirgen thermoteks maddeler: Çocuğunuzun vücudunun en hızlı terleyen bölümleri için,hava geçişine müsaade eden termoteks kumaş termal bir özelliğe sahiptir..Nem transferini sağlayan bu kumaş, vücudun nemden rahatsız olmasını önler.
          Rahat omuz koruma pedleri : Üst gövdeyi doğru konuma getirir.
          Entegre emniyet kemeri : Kayışın genişleyen kısmı ile mükemmelliği sağlar.
          Tek el ile koltuk yüksekliğini ayarlabilme özelliği : En iyi ve en güvenli oturuş pozisyonu için.
          Ayarlanabilir yatış pozizyonu : Yolculuğu daha da rahat hale getirir. 18 kiloya kadar
          Ayarlanabilir oturuş yüksekliği : içeri- dışarı katlanabilir comfort pro koltuk minderi ile en rahat oturuş pozisyonu, çocuğun yaşına ve vücut büyüklüğüne göre ayar tercihi yapılabilir.
          Dayanıklı kılıf : Kolay çıkarılabilir ve yıkanabilir kılıf. 30° C
          5,2 kg hafiftir
          9 ay 12 yaş 9 kilo -36 kilo
          Menşei Almanya
Neden Kiddy comfort pro kendi yaş grubundaki diğer çocuk oto koltuklarından daha iyi
Sayılar durumu açıkça gösteriyor; 2008 yılı çocuk oto koltuğu testlerinde comfort pro Almanya’nın ürün testi vakfı “stiftung warentest” tarafından 2,1 puan ile notlandırıldı ve testin en iyisi seçildi. Böylece bu koltuk, grubunun bir numarası olarak tescil edilmiş oldu. Ertesi yılda bu grupta daha iyi bir not alan çocuk oto koltuğu olmadı, öyle ki comport pro hala mağlup edilememiş bir test şampiyonu.
 
COMFORT PRO bebeğinizle birlikte büyüyebilen ilk oto koltuğu.. Hitap ettiği yaş aralığı 9 ay- 12 yaş 9 ila 36 kilo arası çocuklar için..
 
Özellikle yaşamlarının ilk yıllarında bebeklerin kafaları vücutlarına oranla daha ağırdır. Bu durum özellikle çarpışma durumlarında tehlike oluşturuyor ve genellikle kötü baş ve boyun omuru yaralanmalarına sebep oluyor. Orijinal kiddy destek yastığı kullanımı durumunda, üst gövde diğer sistemlerin aksine hassas bir şekilde kontrol altına alınır ve böylece bebeğin kafası aşırı öne gitmez. Destek yastığı, yan koruma sistemi ile birlikte kullanıldığında bebeğin hayatını kurtarır.
 
Bebeğinizin oto koltuğunda mızmızlanmasına neden olan şeyler genellikle çevresel hallerdir. Kimi zaman çok sıcaktır, kimi zaman çok dar yada sadece rahatsız edicidir. Bu yüzden kiddy, bebeğiniz kendini konforlu hissetsin diye, geliştirme çalışmalarında bütün bu sıkıntıları göz önüne alarak comfort pro’nun yüzeyini hava geçişine olanak sağlayan termoteks kumaş ile kapladı ve uzayıp kısalabilen özelliğine sahip ayak koyma yerleri ile yatma pozisyonu oluşturmanıza da olanak sağladı.
 
2009 yılının haziran ayında “netmoms” isimli internet portalın da yaklaşık 1000 anne ile yapılan bir anket sonucu olağanüstü bir sonuç daha ortaya çıktı. Bu sonuca göre; kadınlar comfort pro’nun montajının çok kolay olduğu düşüncesinde fikir ortaklığına vardılar ve comfort pro’ya tam not verdiler.
 
Comfort pro’yu ayarlamak da çocuk oyuncağı, koltuğun yüksekliğe ve genişliği bir çırpıda tek el ile ayarlanabilir. Kolay ve hızlı sağlamlaştırma ile hatalı montaj riski belirgin şekilde azaltılır ve böylece bir kaza anlarında doğabilecek tehlikeli durumlar önlenmiş olur.
 
Büyükanne ve büyükbabalar, çocuk oto koltuğu ayarlarını torunlarına göre sürekli farklı ayarlamayı genellikle zahmetli bulurlar. Comfort pro değişik yaş ve kilo aralığındaki çocuklara hitap ettiği için sizi bu zahmetten kurtarır. Comfort pro’yu 9-36 kilo arası çocuklar için daha doğrusu 9 ay ile 12 yaş arasındaki çocuklar için kullanabilirsiniz. Ayrıca bu süre için sadece bir oto koltuğu satın alındığı için tasarruf’da sağlar.
 
Bir oto koltuğunun birden çok araç için kullanılması durumunda, oto koltuğu kolay taşınabilir ve hafif olmalı. 5,2 kg ağırlığındaki comfort pro , sınıfının en hafif ve en güvenli oto koltuğudur. Bu sayede ailedeki tüm bireyler tarafından kolaylıkla taşınabilir.
 
Ayrıca ufaklığın canımı sıkıldı, üşüdü mü terledi mi yada kirli ayakkabılar arabayı kirletmekle mi tehdit ediyor Kiddy aksesuarlarının sağladığı kolaylıklar imdadınıza yetişiyor. Kolay yıkanabilen polyester kiddy koruma kılıfı koltuklarınızın arka kısımlarının kirlenmesini önler. Hava geçişine müsaade eden kumaş ile kaplı kiddy clima yastık ve bakterilere karşı koruma sağlayan b-cool yaz kılıfı çocuğunuz için en uygun olan ısı derecesine ayarlar.

Taksit Seçenekleri

Ürün Yorumları

Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız. Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.

Üye Giriş Formu

Değerli Ziyaretçimiz;
İşleme devam edebilmek için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz üye değilseniz, Yeni Üye Kayıt Formu nu doldurarak üye olabilirsiniz.
Şifrenizi hatırlayamıyorsanız, Şifre Hatırlatma Formu nu doldurabilirsiniz.
Üye girişi yapmak için, lütfen e-posta adresinizi ve şifrenizi giriniz.
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz :
Beni Hatırla :
   
 

Önerileriniz

Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Siparişiniz ve diğer sorularınız için "Sipariş Yardım Formu" hizmetimizi kullanabilirsiniz.
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kod Onayı